normo-konferencna-stolicka

Konferenčná miestnosť

Ako zariadiť miesto na obchodné stretnutie?

Pandemické časy zmenili tvár kancelárskych priestorov. Konferenčná miestnosť dnes už nie je len miestom na dôležité obchodné rokovania, ale aj miestnosťou vhodnou na rýchle telekonferencie a stretnutia spoločenského charakteru. Ako zariadiť praktickú a funkčnú konferenčnú miestnosť, aby ste z nej vyťažili maximum?

Nižšie uvádzame 3 najdôležitejšie body, ktoré je potrebné zvážiť pri navrhovaní konferenčnej miestnosti.


pracovna-poloha-na-stolicke

Zdravá ERGONÓMIA

  • Vytvárame priateľský nábytok.
  • A prečo je to také dôležité?
  • Zdravé pracovisko môžete mať aj doma
  • Ako pohodlne a zdravo pracovať?
ergonómia kancelárska stolička

Ergonómia pri práci. Je potrebná?

Sedavé zamestnanie je pre človeka úplne nový svet, na ktorý nás evolúcia nepripravila. Ešte pred 200 rokmi bola väčšina povolaní spojená s určitou fyzickou aktivitou a neustálym pohybom. Práca pred počítačom nám vnútila neprirodzenú polohu. Napriek množstvu ergonomických usmernení ako prispôsobiť pracovné miesta, aby sa minimalizovali negatívne účinky sedavého spôsobu života, väčšina ľudí ich nedodržiava.


ergonómia výkyvná mechanika kancelárskej stoličky

Zistite, ktoré prvky otočnej kancelárskej stoličky zabezpečujú jej ergonómiu

Ergonómia sa zameriava na prispôsobenie nástrojov, zariadení, technológií a organizácie práce tak, aby čo najlepšie zodpovedali fyziologickým, psychologickým a sociálnym potrebám zamestnanca. V prípade otočnej kancelárskej stoličky je niekoľko dôležitých prvkov, ktoré vplývajú na zdravie a kvalitu sedenia. Správne zvolená mechanika, sedadlo, opierky rúk a ďalšie prvky kancelárskej otočnej stoličky sú predpokladom zdravého sedenia.