• stoličky priateľské k užívateľovi - jednoduché ovládanie
  • kvalitné a ergonomické kancelárske stoličky na dlhodobé sedenie
  • striekaná PUR pena predlžuje funkčnosť pohodlia a úžitku
  • stoličky vybavené pokročilými mechanizmami, ktoré vyhovujú individuálnym potrebám
  • záruka 5 rokov

Kancelárske otočné stoličky sú nielen elegantným, ale aj dôležitým prvkom každej kancelárie. Široká škála otočných stoličiek a kresiel umožňuje vybrať si sedenie v klasickom, alebo modernom štýle. Použitím kvalitných poťahových látok a najnovších poznatkov z oblasti ergonómie sa stávajú stoličky a kreslá neodmysliteľnou pracovnou pomôckou. Otočné stoličky sú určené ako pre krátkodobé, tak aj dlhodobé sedenie. Vynikajú nielen príjemným vzhľadom, ale tiež funkciami potrebnými pre dynamické a zdravé sedenie.

Rýchle info -8%
Raya otočná kancelárska stolička s opierkami rúkRaya 23

Raya 23

3-5 týždňov
223,01 € 242,40 €
185,84 € bez DPH
Rýchle info -8%
Otočná stolička Raya čierna s opierkami rúkPlastové operadlo-otočná stolička Raya

Raya 21

3-5 týždňov
211,97 € 230,40 €
176,64 € bez DPH
ergonómia kancelárska stolička

Ergonómia pri práci. Je potrebná?

Sedavé zamestnanie je pre človeka úplne nový svet, na ktorý nás evolúcia nepripravila. Ešte pred 200 rokmi bola väčšina povolaní spojená s určitou fyzickou aktivitou a neustálym pohybom. Práca pred počítačom nám vnútila neprirodzenú polohu. Napriek množstvu ergonomických usmernení ako prispôsobiť pracovné miesta, aby sa minimalizovali negatívne účinky sedavého spôsobu života, väčšina ľudí ich nedodržiava.

Akú stoličku si vybrať do Home Office alebo domácej kancelárie?

Stolička je dôležitou súčasťou vašej kancelárie a domácnosti

Nájsť pohodlné miesto na prácu doma nie je jednoduché. Samozrejme, môžete sedieť na pohovke alebo na jedálenskej stoličke, ale váš chrbát sa vám veľmi rýchlo pripomenie. Postarajte sa o seba prácou na diaľku! Tu je niekoľko hotových riešení. Kreslá ideálne do domácej kancelárie - pohodlné a ergonomické, ale zároveň elegantné a schopné splynúť s interiérom vášho domova.