Raya

Kolekcia stoličiek Raya predstavuje náš záväzok vytvoriť maximálne pohodlné kancelárske sedenie. Moderná a používateľsky prívetivá otočná stolička. Ergonomický dizajn, výškovo nastaviteľné podrúčky, operadlo a sedadlo, ktorého hĺbku možno tiež nastaviť. Všetky tieto prvky sú prepojené synchrónnou mechanikou a spoločne vytvárajú tzv. dynamické sedenie, ktoré spĺňa očakávania ľudí, ktorí za pracovným stolom trávia viac ako desať hodín denne.

Playa

Playa spája funkčnosť s dokonalou ergonómiou. Jednoducho povedané, Playa je spojením najlepších vlastností stoličiek Raya. Otočná stolička Playa vyniká medzi ostatnými modelmi jednoduchým dizajnom, geometrickými kontrastmi a presnými, ostrými hranami, ako aj materiálmi vrátane plastu, kovu a čalúnených častí. Ponúkame desiatky poťahových látok, ktoré uspokoja vaše estetické potreby. Okrem otočného kresla sa kolekcia skladá z konferenčných stoličiek s odpruženou konštrukciou alebo so 4 nohami.

Arca

Arca je moderná a ľahko ovládateľná stolička. Obsahuje niekoľko mechanizmov, ktoré sa dokonale prispôsobujú potrebám používateľa. Synchrónny mechanizmus vynucuje správnu polohu sedenia a zároveň nebráni dynamickému pohybu. Správnu polohu zabezpečuje aj výškovo nastaviteľné, flexibilné operadlo, podrúčky a sedadlo s nastaviteľnou hĺbkou. Vďaka týmto vlastnostiam môže používateľ odstrániť bolesť spôsobenú dlhodobým sedením za stolom.

Sun

Klasika medzi konferenčnými stoličkami, ktorá ponúka viaceré variácie konštrukcie, opierok rúk a operadla. Vďaka tomu je vhodná ako pre štandardné rokovacie a prednáškové miestnosti, tak aj pre manažérske kancelárie.

Rýchle info -10%
konferencna-stolicka-sun-v-2p-chrom-sietkonferencna-stolicka-sun-v-cierna-2p-siet-2

Sun V

3-5 týždňov
158,76 € 176,40 €
132,30 € bez DPH
Rýchle info -10%
konferencna-stolicka-sun-h-chrom-sietkonferencna-stolicka-sun-h-2p-chrom-siet-2

Sun H

3-5 týždňov
85,32 € 94,80 €
71,10 € bez DPH
Rýchle info -10%
Raya otočná kancelárska stolička s opierkami rúkRaya 23

Raya 23

3-5 týždňov
211,68 € 235,20 €
176,40 € bez DPH
Rýchle info -10%
Otočná stolička Raya čierna s opierkami rúkPlastové operadlo-otočná stolička Raya

Raya 21

3-5 týždňov
200,88 € 223,20 €
167,40 € bez DPH