LightUp je moderná otočná stolička so skvelým pomerom ceny a kvality. Ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú ergonomické a úsporné stoličky.
K dispozícii sú dva typy operadla: sieťované a čalúnené. Čalúnená verzia poskytuje mäkkú a pohodlnú oporu. Na výber sú rôzne farby, aby stolička ladila s okolím. Alternatívna sieťovaná verzia je mimoriadne flexibilná a použitie priedušnej, vysokokvalitnej sieťoviny poskytuje ďalšiu výhodu: cirkuláciu vzduchu.

Najprekvapujúcejšou črtou novej edície kolekcie LightUp je zásadná zmena jej farebnej palety. Doterajšie tradičné, kancelárske, čierne plastové časti boli nahradené svetlosivou farbou, ktorá dodáva stoličkám nový, jemnejší charakter. Ide o reakciu na obľúbený trend v oblasti kancelárskych interiérov, ktorý sa snaží o ich zútulnenie a "zdomácnenie" vytvorením uvoľnenejšieho a kreatívnejšieho pracovného priestoru. Na druhej strane, keď sa naša práca stáva mobilnejšou a my sa ocitáme v malých domácich kanceláriách, potrebujeme aj vhodné sedadlá.

LightUp Hocker s nastaviteľnou opierkou nôh možno použiť pri práci za vyšším pultom v kancelárii služieb zákazníkom alebo v laboratóriu.

Naša spoločnosť pracuje na základe koncepcie trvalo udržateľného rozvoja. Pracujeme zodpovedne s ohľadom na prírodné prostredie. Stolička LightUp sa vyrába z čo najmenšieho množstva materiálov a komponentov, čo umožňuje jej jednoduchú recykláciu na konci životného cyklu. Stolička je z 95 % recyklovateľná. Stolička je akreditovaná certifikátom Modrý anjel, jedným z najstarších ekologických certifikátov, ktorý potvrdzuje, že stolička je šetrná k životnému prostrediu.