HÅG - Vyrába vysokokvalitné stoličky, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali čo najdlší čas. Na prvom mieste je pre nás vplyv na vás, ich vzhľad a pocit, ktorý máte pri ich používaní. Všetky vnútorné časti a vonkajšie detaily sú dôkladne premyslené. Prinášame vám to najlepšie zo škandinávskeho dizajnu.

Oslava pohybu

Ako ľudia sme stvorení na pohyb. Spoločnosť HÅG navrhuje stoličky, ktoré vám pomáhajú zostať zdravšími, aktívnejšími a čulými tým, že umožňujú pohyb celého tela bez námahy počas sedenia a práce. Výsledkom je viac slobody, väčšie pohodlie a vyššia produktivita.

Spolupráca s dizajnérmi HÅG

Spoločnosť HÅG spolupracuje s externými dizajnérmi od roku 1972. V začiatkoch sa vývoj nápadov a nových výrobkov zadával externým firmám. V 90. rokoch sa však začala formovať dynamickejšia spolupráca v oblasti dizajnu, ktorá sa začala vývojom modelu HÅG Scio (HÅG H03). Po prvýkrát boli naši vlastní dizajnéri kľúčovou zložkou pri vývoji nápadov spolu s externými dizajnérmi, ktorých sme si prizvali.

Vyvážený pohyb zabezpečuje aktívne sedenie

Aktívne sedenie tvorí chrbticu spoločnosti HÅG. Všetky naše stoličky majú našu jedinečnú technológiu HÅG inBalance®. Tá umožňuje, aby bolo celé vaše telo počas celého sedenia v nepretržitom pohybe. Prirodzene, bez toho, aby ste museli ...

Vysokokvalitné stoličky navrhnuté tak, aby vydržali

Vyrábame vysokokvalitné stoličky, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali. To, ako vyzerajú, ako sa cítite a ako na vás pôsobia, je pre nás prvoradé. Všetky vnútorné časti a vonkajšie detaily sú prísne premyslené. Prinášame vám to najlepšie zo škandinávskeho dizajnu.

Všetko je pre vás jednoduchšie

Do celého procesu navrhovania zapájame vás, používateľov. Prostredníctvom rozsiahleho výskumu, štúdií a používateľského testovania zohľadňujeme vaše potreby a preferencie a uplatňujeme ich. To nám pomáha vytvárať stoličky, ktoré sa ľahko používajú a prispôsobujú sa akémukoľvek spôsobu práce, v akomkoľvek prostredí. Teraz aj v budúcnosti.

Priekopníci v oblasti udržateľnosti

Sme priekopníkmi v oblasti udržateľnosti. Máme dobre zdokumentované výsledky v oblasti zníženej spotreby energie, minimalizácie odpadu a snažíme sa vyrábať výrobky z recyklovaných materiálov, ktoré sa následne môžu recyklovať. Okrem toho sa snažíme ...

História spoločnosti HÅG

Historické mesto Røros v Nórsku je domovom značky HÅG a je neoddeliteľnou súčasťou nášho príbehu už viac ako 60 rokov.

Žiadna položka