V súlade s našou tradíciou a vášňou

Už 30 rokov ponúkame kancelárske stoličky a kreslá najvyššej kvality s dôrazom na autentickosť, lokálnosť a precíznosť našej práce. Pomáhame vytvárať krásne a funkčné interiéry pre každý rozpočet. Takto definujeme dobrý dizajn.

Lokálne zakorenené, globálne prepojené

Nábytok vyrábame v Tureku, malom meste v strednom Poľsku. Naši zamestnanci sú známi svojou remeselnou zručnosťou po celej krajine. Majú vysokú úroveň odborných znalostí, ktoré sa zhromažďujú od založenia spoločnosti. Naši kolegovia, partneri a dodávatelia pochádzajú z tohto regiónu alebo v ňom žijú. Pôsobíme lokálne, ale myslíme globálne. Spolupracujeme s dizajnérmi z celého sveta a vďaka našej profesionálnej distribučnej sieti sú naše výrobky dostupné kdekoľvek.

Naše hodnoty

Našou ambíciou je vytvárať výrobky, ktoré sú jedinečné a zároveň všestranné: odolné, priateľské, štýlovo a cenovo dostupné. Nábytok, ktorý sa vďaka svojej prepracovanosti, odolnosti a funkčnosti stane nevyhnutným a obľúbeným prvkom každého pracovného priestoru. Nadčasové myšlienky nemusia kričať, hľadáme tiché a premyslené riešenia. Takto chápem naše poslanie.

Prístupnosť

Vytvárame nábytok, ktorý je cenovo dostupný a má dizajn, ktorému rozumie každý. Z hľadiska atraktívnosti, konzistentného dizajnu a jednoduchého používania. Ponúkame nábytok šetrný k ľuďom a životnému prostrediu v snahe znížiť náš negatívny vplyv na zmenu klímy obmedzením používania škodlivých materiálov, čím sa znižujú emisie skleníkových plynov.

Čerstvosť

Sme mladá značka, ale už máme skúsenosti a inovatívne technologické implementácie. Tvoríme tím s rôznymi osobnosťami a talentami, ktorý spájajú spoločné túžby, myšlienky, hodnoty a ciele. Naše skúsenosti sú základom, na ktorom zakladáme našu sebadôveru a odvahu posúvať ďalšie technologické hranice. Táto jedinečná energia sa premieta do dizajnu nášho nábytku, ktorý vždy dokáže prekvapiť svojou ľahkosťou, funkčnosťou a sviežosťou.

Profesionalita

Silu precíznosti si môžete uvedomiť, ak sa zameriate na detaily. Je to škálovateľnosť vzorov, dokonalý šev, dômyselne skrytý mechanizmus, premyslená kombinácia materiálov alebo neviditeľné spony. Náš nábytok je zárukou starostlivosti, dômyselných a kreatívnych riešení s využitím nových technológií.

Zodpovednosť

Dobrý dizajn, ktorý je šetrný k ľuďom a životnému prostrediu, si často vyžaduje hľadanie dômyselných riešení. Naším cieľom je vytvárať vysokokvalitný nábytok s pútavým dizajnom a v rámci akéhokoľvek rozpočtu. Na trhu sa odlišujeme tým, že sme technologicky vyspelí a stanovujeme nové štandardy vo výrobe, najmä pokiaľ ide o dizajnové inovácie v oblasti nábytku so zameraním na udržateľnosť. K dizajnu pristupujeme racionálne a prakticky a dôsledne sledujeme svoje ciele. K našim zákazníkom vždy pristupujeme ako k partnerom. Takto sme si za tie roky vybudovali vzťah.

Predstavivosť

To všetko v kombinácii s predstavivosťou, odvahou a kreativitou znamená, že sme stále schopní denne inšpirovať nové spôsoby myslenia. A na výsledky sme naozaj veľmi hrdí.