Univerzálna pomôcka pri práci aj oddychu

Mickey spĺňa všetky požiadavky na moderné a flexibilné pracovné priestory. Podporuje prácu v stojacej alebo polostojacej polohe. Okrem toho podporuje pohyb a udržiavanie napätých svalov. Ideálne sa hodí do priestorov, ktoré často menia svoje usporiadanie podľa aktuálnych potrieb.

Mickey spĺňa požiadavky dnešných moderných pracovných miest a je v dokonalom súlade s koncepciou aktívneho pracoviska
Otáča sa a nakláňa zo strany na stranu, má nastaviteľnú výšku, ktorá Mickey mení z nízkeho pufu na sedadlo poskytujúce oporu pri práci v stoji. Môže slúžiť rôznym potrebám - buď rýchlym konferenciám pre niekoľkých ľudí, chvíľkovému sedeniu s niekým pri pracovnom stolom, alebo ako doplnok k výškovo nastaviteľnému stolu. Vďaka špeciálnej rukoväti možno sedadlo ľahko premiestňovať, prestavovať a zároveň nastavovať jeho výšku. Vďaka dostupným kombináciám farieb dáva možnosť vytvoriť kreatívne priestory na spoločné trávenie času.

Mickey je vysoko ergonomický a možno ho používať na aktívnu prácu pri stole v sede aj v stoji. Bezchybne kopíruje polohu aj vďaka zabudovanému 10-stupňovému náklonu na obe strany. Tieto zmeny polohy počas práce poskytujú aktívnu podporu chrbtici.

Rýchle info -8%
Mickey-beige-nakláňanie-čalúneny spodokMickey-beige prevedenie-čalúneny spodok-3

Mickey

3-5 týždňov
293,66 € 319,20 €
244,72 € bez DPH