Kolekcia exkluzívneho sedenia pre reprezentatívne priestory. MyTurn je kombináciou klasickej elegancie a dobrého vkusu.

Štýl a elegancia - nadčasový dizajn
Klasická kolekcia prvotriedneho nábytku vrátane kancelárskych kresiel s vysokým a nízkym operadlom a konferenčných kresiel: otočných a posuvných. Kancelárske kreslá s vysokými operadlami spájajú sofistikovaný štýl s najvyšším komfortom. Dizajnér elegantne skombinoval precízne čalúnené povrchy s hliníkovými prvkami. Konferenčná verzia sa dobre hodí do zasadacích miestností, zatiaľ čo otočná verzia doplní kancelárie vedúcich pracovníkov. Ideálne riešenie pre miestnosti s vysokým štandardom. Celú sériu dopĺňajú pohovky, kreslá a stoly.

Jedinečnosť
Konferenčné kreslá sú elegantné a zároveň nenáročné. Dokonale sa hodia do konferenčných miestností so štýlovou konvenciou. Charakteristickým znakom sú precízne vyrobené hliníkové prvky vhodne kombinované s kovovým rámom.

Harmónia
Jednotlivé prvky kolekcie sú navrhnuté tak, aby sa navzájom dopĺňali a ladili spolu. Každý kus nábytku funguje dobre samostatne,
ale v kombinácii s ostatnými prvkami série vytvára harmonickú atmosféru interiéru. Kolekciu dopĺňajú pohovky, kreslá a konferenčné stolíky.

Minimalistický zovňajšok - sofistikované vnútro
Jednoduché formy a elegantný dizajn v sebe skrývajú pokročilé a inteligentné riešenia, ktoré sa pred implementáciou podrobujú mnohým testom. Špeciálne navrhnutý skrytý mechanizmus Rocker pre typ stoličky 10Z a 20Z zvyšuje eleganciu a umožňuje diskrétne ovládanie nakláňania sedenia. Sedadlo a operadlo sú vďaka inovatívnej konštrukcii mimoriadne flexibilné a pohodlné.

Britský dizajnér Paul Brooks - návrhár kolekcie
"Plánovali sme vytvoriť kolekciu exkluzívneho sedenia s použitím výrazných detailov, ktoré zároveň vytvárajú rozumné riešenia pre čalúnenie.”