Kancelárske kreslá a stoličky sa stanú elegantným prvkom každého interiéru, odrážajú moderný dizajn, ponúkajú ergonomické a zdravé sedenie a povrch tvoria kvalitné poťahové materiály. Veľké množstvo technických funkcií kresiel zabezpečuje prirodzené a pohodlné sedenie. Samozrejmosťou tejto rady kancelárskych kresiel a stoličiek je precízne spracovanie, kvalitné čalúnenie a bohatá ponuka poťahových látok.

Rýchle info -10%
fan-10e-chromfan-10e-chrom-1

Fan 10E

3-5 týždňov
252,72 € 280,80 €
210,60 € bez DPH
Rýchle info -10%
fan-10z-black01fan-10z-chrom-1

Fan 10Z

3-5 týždňov
279,72 € 310,80 €
233,10 € bez DPH

ergonómia kancelárska stolička

Ergonómia pri práci. Je potrebná?

Sedavé zamestnanie je pre človeka úplne nový svet, na ktorý nás evolúcia nepripravila. Ešte pred 200 rokmi bola väčšina povolaní spojená s určitou fyzickou aktivitou a neustálym pohybom. Práca pred počítačom nám vnútila neprirodzenú polohu. Napriek množstvu ergonomických usmernení ako prispôsobiť pracovné miesta, aby sa minimalizovali negatívne účinky sedavého spôsobu života, väčšina ľudí ich nedodržiava.


ergonómia výkyvná mechanika kancelárskej stoličky

Zistite, ktoré prvky otočnej kancelárskej stoličky zabezpečujú jej ergonómiu

Ergonómia sa zameriava na prispôsobenie nástrojov, zariadení, technológií a organizácie práce tak, aby čo najlepšie zodpovedali fyziologickým, psychologickým a sociálnym potrebám zamestnanca. V prípade otočnej kancelárskej stoličky je niekoľko dôležitých prvkov, ktoré vplývajú na zdravie a kvalitu sedenia. Správne zvolená mechanika, sedadlo, opierky rúk a ďalšie prvky kancelárskej otočnej stoličky sú predpokladom zdravého sedenia.