AccisPro

Čo je na nej také zvláštne?

Je to jedinečné riešenie, pretože podporuje vašu chrbticu nielen pri relaxácii, ale aj pri pohybe. Tomu hovoríme "aktívne sedenie". Keď chcete na niečo dosiahnuť alebo urobiť mimovoľný pohyb, AccisPro sa prispôsobí vašej postave. Pohybuje sa v súlade s vaším telom, vašou chrbticou.

Aby ste sa počas používania stoličky cítili stabilne a pohodlne. To bolo naším cieľom.

Charakteristickým znakom AccisPro je nezávislý pohyb operadla, sedadla a podrúčok ,  patentovaný systém SmartHPS . Môžete napríklad sklopiť operadlo a zároveň sa nakloniť do strany, aby ste dosiahli na nízku skrinku alebo niečo na podlahe. Môžete sa pohupovať, čím aktivujete chrbát a boky, pretože operadlo a sedadlo pracujú nezávisle.

To isté platí aj pre opierky rúk. Podopierajú vás pri mimovoľných pohyboch, ale tiež pracujú samostatne. Vďaka možnosti úplného nastavenia ( hore-dole, dopredu-dozadu, do strán a otáčanie ) ich môžete polohovať tak, aby vyhovovali vašim predlaktiam.

Dizajn

Ľahký a elegantný tvar, ktorý dokonale zapadne do moderných kancelárskych priestorov bez toho, aby dominoval ostatnému nábytku.

Sme presvedčení, že technologicky vyspelé stoličky nemusia pripomínať pretekárske sedadlá. Dokonca aj nastavovacie prvky môžu byť ľahké, bez toho aby dominovali celému dizajnu.

Toto kreslo sa vyznačuje krásnym profilom operadla a ľahkou sieťovinou. Aj keď umiestnite veľa kresiel AccisPro blízko seba, priestor zostáva otvorený a prehľadný.

Technológia

AccisPro je premyslený už od fázy návrhu. Bočný pohyb operadla sa dosahuje systémom guľových kĺbov napojených na mechanizmus stoličky. Operadlo sa vracia do pôvodnej polohy vďaka špeciálnej kompozitnej tyči, ktorá funguje ako klasická pružina.

Rám je čiastočne vyrobený z pružného materiálu, takže vás operadlo pri pohybe do strán neškrtí v chrbte. Pohyb sedadla je možný vďaka guľovému kĺbu v strednej časti sedadla.

AccisPro znamená tiež bezpečnosť.

Vynakladáme veľké úsilie na zaistenie vašej bezpečnosti a navrhujeme stoličku tak, aby žiadna z medzier medzi pohyblivými časťami nebola širšia ako 5 mm. Vždy, keď to nie je možné, používame špeciálne kryty.

Environmentálne informácie o produkte

Tento výrobok neobsahuje žiadne chemické zlúčeniny škodlivé pre ľudské zdravie alebo životné prostredie (vrátane PVC, chrómu (VI), ortuti alebo olovo).